Product Gallery (1.1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Square
da: Kvadrat

en: About
da: Om

en: Round
da: Afrund

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
