Product Gallery (1.1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Square
de: Quadrat

en: Thumbnail Width
de: Breite der Miniaturansicht

en: About
de: Über

en: Round
de: Runden

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Wrapper class
de: Klasse für umgebende Elemente

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren

en: Pixels (px)
de: Pixel (px)

en: Percent (%)
de: Prozent (%)
