Product Gallery (1.1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Square
et: Ruut

en: About
et: Programmist

en: Round
et: Ümarda

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
