Product Gallery (1.1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Square
gl: Cadrado

en: About
gl: Información

en: Round
gl: Redondear

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
