Product Gallery (1.1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Square
id: Kotak

en: About
id: Tentang

en: Round
id: Pembulatan

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar
