Product Gallery (1.1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Square
ja: 正方形

en: About
ja: アバウト

en: Round
ja: 端数切り捨て

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
