Product Gallery (1.1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Square
pl: Kwadrat

en: About
pl: O stronie

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
