Product Gallery (1.1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Square
ru: Квадратный

en: Thumbnail Width
ru: Ширина миниатюры

en: About
ru: Информация

en: Round
ru: Округление

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
