Product Gallery (1.1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Square
tr: Kare

en: About
tr: Hakkında

en: Round
tr: Yuvarlama

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
