Product Manager Tool (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Created
ast: Fechu
