Product Manager Tool (1.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Created
az: Yaradıldı

en: Select
az: Seçin

en: Translation
az: Tərcümə
