Product Manager Tool (1.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Created
be: Створана

en: Translations
be: Пераклады

en: Select
be: Выбраць

en: Translation
be: Пераклад
