Product Manager Tool (1.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Created
bg: Създадено

en: Original
bg: Оригинал

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Select
bg: Избери
