Product Manager Tool (1.0.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Products
cy: Nwyddau

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Select
cy: Dewis
