Product Manager Tool (1.0.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: SKU
el: Κωδικός

en: OFF
el: ΚΛΕΙΣΤΟ

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Select
el: Επιλογή

en: Translation
el: Μετάφραση

en: product
el: προϊόν
