Product Manager Tool (1.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Created
eo: Kreita

en: Translations
eo: Tradukoj
