Product Manager Tool (1.0.1) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Issue
es: Incidencia

en: Created
es: Creado

en: Product ID
es: ID del producto

en: SKU
es: Código SKU

en: OFF
es: Apagado

en: Product
es: Producto

en: Products
es: Productos

en: Translations
es: Traducciones

en: Select
es: Seleccionar

en: Translation
es: Traducción

en: Type:
es: Tipo:

en: product
es: producto

en: Select All
es: Seleccionar todo

en: Variations
es: Variaciones

en: No products found.
es: No se han encontrado productos.

en: products
es: productos

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Language:
es: Idioma:

en: variation
es: variacción

en: variations
es: variaciones
