Product Manager Tool (1.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Issue
fi: Numero

en: Created
fi: Luotu

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: SKU
fi: Koodi

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Translations
fi: Käännökset

en: Select
fi: Valitse

en: Translation
fi: Käännös

en: product
fi: tuote

en: No products found.
fi: Tuotteita ei löytynyt.

en: products
fi: tuotteet

en: Language:
fi: Kieli:

en: variation
fi: variaatio

en: variations
fi: variaatiot
