Product Manager Tool (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Actions
is: Gerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: Created
is: Stovnað
