Product Manager Tool (1.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Product
ga: Táirge
