Product Manager Tool (1.0.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Issue
gl: Incidencia

en: Created
gl: Creado

en: Product ID
gl: ID do produto

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Original
gl: Orixinal

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Translations
gl: Traduccións

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Translation
gl: Traducción

en: product
gl: Producto

en: No products found.
gl: Non se atoparon produtos.
