Product Manager Tool (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર
