Product Manager Tool (1.0.1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Issue
hu: Feladat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: SKU
hu: Cikkszám

en: ON
hu: BE

en: OFF
hu: KI

en: Original
hu: Eredeti

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Translations
hu: Fordítások

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Translation
hu: Fordítás

en: Type:
hu: Típus:

en: product
hu: termék

en: Variations
hu: Variációk

en: No products found.
hu: Nem található egy termék sem.

en: products
hu: termékek

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Language:
hu: Nyelv:

en: variation
hu: változat

en: variations
hu: változatok
