Product Manager Tool (1.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Translation
hy: Թարգմանություն
