Product Manager Tool (1.0.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: None
id: Tiada

en: Created
id: Dibuat

en: Product Variation
id: Variasi Produk

en: Original
id: Asli

en: Product
id: Produk

en: Products
id: Produk

en: Translations
id: Terjemahan

en: Select
id: Pilih

en: Translation
id: Terjemahan

en: Variations
id: Variasi

en: variation
id: variasi

en: variations
id: variasi
