Product Manager Tool (1.0.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Created
it: Creato

en: Product ID
it: ID prodotto

en: SKU
it: Codice

en: Original
it: Originale

en: Product
it: Prodotto

en: Products
it: Prodotti

en: Translations
it: Traduzioni

en: Select
it: Scegliere

en: Translation
it: Traduzione

en: Type:
it: Tipo:

en: product
it: prodotto

en: No products found.
it: Nessun prodotto trovato.

en: products
it: prodotti

en: Language:
it: Lingua:

en: variation
it: variante

en: variations
it: varianti
