Product Manager Tool (1.0.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Created
ja: 作成

en: Product ID
ja: 商品ID

en: Original
ja: オリジナル

en: Product
ja: 商品

en: Products
ja: 商品

en: Translations
ja: 翻訳

en: Select
ja: 選択

en: Translation
ja: 翻訳

en: Update Preview
ja: プレビューを更新する

en: product
ja: 商品

en: Variations
ja: バリエーション

en: No products found.
ja: 商品がありません。

en: products
ja: 商品

en: variations
ja: バリエーション
