Product Manager Tool (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Created
jv: Digawé
