Product Manager Tool (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Created
km: បាន​បង្កើត
