Product Manager Tool (1.0.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Issue
lt: Leidinys

en: Created
lt: Sukurta

en: Original
lt: Orginalas

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Translations
lt: Vertimai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Translation
lt: Vertimas

en: Type:
lt: Tipas:

en: product
lt: prekė

en: No products found.
lt: Prekių nerasta.

en: products
lt: prekės

en: variation
lt: variantą

en: variations
lt: variantus
