Product Manager Tool (1.0.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Created
lv: Izveidots

en: Product ID
lv: Preces ID

en: SKU
lv: Kods

en: ON
lv: IESLĀGT

en: OFF
lv: IZSLĒGT

en: Original
lv: Oriģināls

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Type:
lv: Tips:
