Product Manager Tool (1.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
