Product Manager Tool (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Created
mn: Үүссэн
