Product Manager Tool (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Original
ne: असली
