Product Manager Tool (1.0.1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Issue
nl: Uitgave

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Product ID
nl: Product-ID

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: OFF
nl: UIT

en: Original
nl: Origineel

en: Products
nl: Producten

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Select
nl: Selecteren

en: Translation
nl: Vertaling

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: Variations
nl: Variaties

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden

en: products
nl: producten

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Language:
nl: Taal:

en: Edit Layout
nl: Lay-out bewerken

en: variation
nl: variatie

en: variations
nl: variaties
