Product Manager Tool (1.0.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Created
nn: Laga

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer
