Product Manager Tool (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Select
ps: غوره

en: Translation
ps: ژباړه
