Product Manager Tool (1.0.1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Created
ro: Creat

en: Product ID
ro: ID Produs

en: SKU
ro: Cod

en: Original
ro: Originală

en: Product
ro: Produs

en: Products
ro: Produse

en: Translations
ro: Traduceri

en: Select
ro: Alege

en: Translation
ro: Traducere

en: product
ro: produs

en: Select All
ro: Selectați tot

en: Variations
ro: Variații

en: products
ro: produse

en: variation
ro: variație

en: variations
ro: variații
