Product Manager Tool (1.0.1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Issue
ru: Проблема

en: Created
ru: Создано

en: Product ID
ru: ID товара

en: SKU
ru: Артикул

en: Product Variation
ru: Вариация товара

en: Original
ru: Оригинал

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Translations
ru: Переводы

en: Select
ru: Выбрать

en: Translation
ru: Перевод

en: Type:
ru: Тип:

en: product
ru: товар

en: Select All
ru: Выбрать все

en: Variations
ru: Вариации

en: No products found.
ru: Товары не найдены.

en: products
ru: товары

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Edit Layout
ru: Редактировать макет

en: variation
ru: вариант

en: variations
ru: варианты
