Product Manager Tool (1.0.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය
