Product Manager Tool (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Created
sl: Ustvarjeno
