Product Manager Tool (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Created
sq: Krijuar
