Product Manager Tool (1.0.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Issue
sv: Avvikelse

en: Created
sv: Skapad

en: Product ID
sv: ID för vara

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: Translations
sv: Översättningar

en: Select
sv: Välj

en: Translation
sv: Översättning

en: Type:
sv: Typ:

en: product
sv: vara

en: Select All
sv: Välj alla

en: No products found.
sv: Inga varor hittades.

en: products
sv: varor

en: Language:
sv: Språk:
