Product Manager Tool (1.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: Update Preview
ta: முன்மாதிரியை புதுப்பி
