Product Manager Tool (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Select All
ug: ھەممىنى تاللاش
