Product Manager Tool (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں
