Product Manager Tool (1.0.1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Product ID
vi: Mã sản phẩm

en: Original
vi: Gốc

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Translations
vi: Các bản dịch

en: Select
vi: Chọn

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Type:
vi: Kiểu:

en: product
vi: sản phẩm

en: Select All
vi: Chọn tất cả

en: No products found.
vi: Không tìm thấy sản phẩm nào.

en: products
vi: các sản phẩm

en: Language:
vi: Ngôn ngữ:
