Product Manager Tool (1.0.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Created
af: Geskep

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Translations
af: Vertalings
