Product Manager Tool (1.0.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Created
ar: الإنشاء

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Select
ar: إختيار

en: Translation
ar: الترجمة

en: products
ar: منتجات
