Product Manager Tool (1.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: - Select a template -
bn: একটি টেমপ্লেট বেছে নিন
